Seznam českých úložišť

Ulož.to

Ulozto alternativy

Neznámější český server pro nahrávání a stahování souborů. Upload probíhá bez nutnosti přihlášení (anonymně), bez omezení rychlosti. Download je možný i v režimu FREE, jenž je limitován rychlostí 300kB/s. S nakoupeným kreditem pak lze stahovat bez omezení rychlosti.

 

Hellspy.cz

Hellspy.cz srovnání uloz.to

Druhé nevětší úložiště souborů v ČR s možností stahování ve FREE režimu s též omezenou rychlostí. Svoje uživatele si získalo především jednoduchým rozhraním, vyhledávacím modulem do prohlížeče a superlevným, neomezeným stahováním.

 

 

Fastshare.cz

Fastshare.cz alternativa uloz to

Jako dárek po registraci získáváte 2GB kreditu na stahování zdarma. Po jeho vyčerpání je možno stahovat jako FREE, nebo zakoupit kredit pro pokračování plnou rychlostí. V ceníku je rozepsána cena i za 1GB pro případné srovnání cen konkurence.

 

 

Datoid.cz

Datoid srovnání parametrů stahování

Velice levné stahování, které mimo špičku umožňuje získání souborů za polovinu kreditu. Je tu samozřejmě i možnost pro ty, jenž chtějí pořídit data i zdarma. Za nákup Premium kreditu získáte točení kolem štěstí, kde soutěžíte o ceny.

 

 

eDisk.cz

edisk stahování zdarma

Malé, přesto celkem známé odkladiště souborů, pro které si uživatelé chodí jen v řádech jednotek tisíc během dne. Od doby své největší slávy se toho zde moc nezměnilo. Proto si eDisk stále drží svou komunitu spokojených návštěvníků.

 

 

DATATOR.cz

Datator.cz

Provozovatel serveru zastává názor, že nic není zadarmo a proto FREE stahování neumožňuje. Bohužel je tato strategie odměněna mizernou účastí platících zákazníků. Nicméně pokud se budeme bavit o kvalitě vyhledávání, jednoduchhosti přístupu ke stahovaným souborům, pak je konkurencí i těm nejlepším.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.